Anasayfa > Basın Merkezi > 2012 > Mart > 
UNICEF'ten düzenli haber almak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz

Basın Merkezi (3/2012)

BİRLEŞMİŞ MİLLETLER VE BRITISH COUNCIL SOSYAL MEDYA ÇALIŞTAYINDA

Türkiye'deki Birleşmiş Milletler (BM) ve British Council (BC)personeli sosyal medyanın büyüleyici dünyası hakkında iki kuruluş tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen çalıştayda bilgi edindiler.

Ankara'da 19 Mart tarihinde düzenlenen Sosyal Medya çalıştayı ile BM Türkiye ve BC Türkiye arasında geçen Ekim ayında imzalanan ve iki kuruluşun ortak ilgi alanlarında işbirliği yapmasını öngören Mutabakat Zaptı çerçevesinde ilk aktive yapılmış oldu.

devamı

Barilla'dan UNICEF'e Destek

Ankara, 2 Mart 2012 - Türkiye'de lider makarna üreticisi Barilla Gıda, dezavantajlı çocukların ve ailelerinin çocuk gündüz bakım ve okul öncesi eğitim programlarına kaydolma ve devam etme oranlarının arttırılmasının sağlanması amacıyla yürütülen UNICEF'in "Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi" projesine destek oluyor. Barilla Gıda çalışanlarının topladığı bağış, 2 Mart 2012 tarihinde gerçekleştirilen törenle Barilla Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Direktörü Güneş Karababa tarafından UNICEF Türkiye Milli Komitesi Başkanı Prof. Talât Halman'a sunuldu.

devamı